Reference
Na této stránce naleznete projekty, na kterých jsem spolupracovala, nebo je sama vytvářela.
Tvorba her
Tricky Color
Popis: Hra byla vytvořena v březnu 2016 v herním enginu Unity. Tricky Color je arkádová hra s velice jednoduchým principem. Cílem hry je najít zadaný obrázek a přitom se vyhnout všem zadaným barvám. Hra obsahuje pět módů, které lze otevřit pomocí mincí, které uživatel získává během hry. Hra je vydána pouze v anglickém jazyce.
Hru je možné stáhnout na:
tricky color app store tricky color google play tricky color wp/win
Picture Anagrams
Popis: Spolupráce na tvorbě hry Picture Anagrams. Hra byla vytvořena v únoru 2016 v herním enginu Unity. Picture Anagrams je slovní hra, ve které musíte rozpoznat, co je zobrazeno na prvním obrázku a poté přehodit písmenka daného slova, tak abyste vytvořili slovo nové (anagram). Pak již jen zbývá vybrat obrázek, který znázorňuje nové slovo. Hra je vydána pouze v anglickém jazyce.
Hru je možné stáhnout na:
picture anagrams app store picture anagrams google play picture anagrams wp
Play With Word
Popis: Spolupráce na tvorbě hry Play With Word. Hra byla vytvořena na začátku roku 2016 v herním enginu Unity. Play With Word je slovní hra, ve které musíte rozpoznat, co je zobrazeno na prvním obrázku a poté přehodit písmenka tohoto slova podle dané rovnice. Pak již jen zbývá vybrat obrázek, který znázorňuje nové slovo. Hra je vydána pouze v anglickém jazyce.
Hru je možné stáhnout na:
play with word app store play with word google play play with word wp
Mice Invasion
Popis: Spolupráce na tvorbě hry Mice Invasion. Hra byla vytvořena v roce 2015 v herním enginu Unity. Mice Invasion je akční hra, ve které se musíte postavit hordám útočících myší, které chtějí vyplenit vaši farmu od sklepa až po půdu. Vaším úkolem je jim v tom zabránit za každou cenu. V roli statečného kocoura se postavíte za svůj věrný kanón a ukážete těm hlodavcům zač je toho loket.
Hru je možné stáhnout na:
mice invasion app store mice invasion google play mice invasion wp
Brain Mania
Popis: Spolupráce na tvorbě logické hry Brain Mania. Hra byla vytvořena v roce 2014. Hra obsahuje dvě různé hry nazvané Čísla a Slova. Cílem hry Čísla je vybrat čísla, která jsou při součtu rovna cílovému číslu. Cílem hry Slova je vybrat písmena ve správném pořadí, aby při jejich složení vytvořili cílové slovo. Hra je určena pro Windows Phone 7.5 a vyšší.
Balls In Line
Popis: Spolupráce na tvorbě hry Balls In Line. Hra je založena na klasické hře Color lines. Hra byla vytvořena na začátku roku 2012. Obsahem práce byla implementace logiky a vytvoření grafického návrhu. Hra je určena pro Windows Phone 7.5 a vyšší.
Square It!
Popis: Spolupráce na tvorbě logické hry Square It!. Ukolem hráče je v každém tahu pohnout jedním čtverečkem, tak aby vytvořil čtverec ze čtych stejných barev. Hra je určena pro Windows Phone 7.5 a vyšší.
Running Home
Popis: Spolupráce na tvorbě logické hry Running home. Hra byla vytvořena v roce 2012. Cílem hry je proskákat všemi dírami na hrací ploše. Hra je určena pro Windows Phone 7.5 a vyšší.
Kris-kros
Popis: Obdoba známe hry Scrabble. Hru Kris-kros jsem vytvořila v roce 2007. Možnost hry, jak proti jinému lidskému hráči, tak proti počítači.
Hru si můžete stáhnout zde
YOC - Your Own City
Popis: Strategická budovací 3D hra. Na hře jsem spolupracovala s kolegou v roce 2009. Hra byla vytvořena do soutěže Imagine Cup.
 
Desktopové aplikace
DAB
Popis: Spolupráce na informačním systémů pro firmu DAB Lifts. Úkolem práce bylo vytvoření interního systému na správu klientů, zakázek a skladu.
 
Webové stránky
Picture Anagrams  
Picture Anagrams

Odkaz: smart-cat.info/pictureanagrams
Popis: Stránka vytvořena pro prezentaci mobilní hry Picture Anagrams. Vytvoření stránky proběhlo v únoru 2016.
Play With Word  
Play With Word

Odkaz: smart-cat.info/playwithword
Popis: Stránka vytvořena pro prezentaci mobilní hry Play With Word. Vytvoření stránky proběhlo na začátku roku 2016.
Mice Invasion  
Mice Invasion

Odkaz: smart-cat.info/miceinvasion
Popis: Stránka vytvořena pro prezentaci mobilní hry Mice Invasion. Vytvoření stránky proběhlo v létě 2015.
Volejbalový oddíl žen Ivančice  
Volejbalový oddíl žen Ivančice

Odkaz: volejbal-ivancice.7u.cz
Popis: Obsahem práce bylo převést statické html stránky na dynamické a vytvořit administraci pro přidávání a editaci obsahu. Úpravy byly provedeny na začátku roku 2012
Conbios s.r.o.  
Conbios s.r.o.

Odkaz: www.conbios.eu
Popis: Stránky byly vytvořeny na jaře roku 2011. Obsahem práce bylo vytvořit návrh a následně tento návrh realizovat. Součástí stránek je administrace pro editaci menu, obsahu, referencí, akcí atd.
Video-Stop  
Video-Stop

Odkaz: www.video-stop.com
Popis: Aplikace byla vytvořena na konci roku 2010 a začátku roku 2011. Tento projekt byl vytvořen jako ukázková aplikace pro technologii Silverlight 4.0. V aplikace lze shléhnout nasdílená videa, uploadnout nová videa, psát komentáře k videím, atd.
e-shop  
Aggressors

Odkaz: www.aggressors-game.com
Popis: Spolupráce na stránkách pro tahovou hru Aggressors. Stránky byly vytvořeny v roce 2010. Obsahem práce bylo vytvořit návrh a následně tento návrh realizovat.
e-shop  
E-shop

Odkaz: www.guideclothing.co.uk
Popis: Spolupráce na e-shopu na prodej pánského oblečení. Stránky byly vytvořeny v roce 2010. Obsahem práce bylo vytvořit návrh a následně tento návrh realizovat.
Europe Parcels  
Europe Parcels

Popis: Spolupráce na stránkách pro přepravní společnost z Velké Británie na Slovensko a Moravu. Stránky byly vytvořeny v březnu 2010. Obsahem práce bylo vytvořit návrh a následně tento návrh realizovat. Součástí stránek je admnistrace pro editaci menu, obsahu, objednávek atd.
Merllin  
Merllin

Odkaz: www.merllin.cz
Popis: Spolupráce na stránkách pro hudební skupinu Merllin. Stránky byly vytvořeny v prosinci 2009. Obsahem práce bylo vytvořit návrh a následně tento návrh realizovat. Součástí stránek je admnistrace pro editaci menu, obsahu, fotogalerie, atd.
Dobrou chuť  
Dobrou chuť!

Odkaz: dobrouchut.aspone.cz
Popis: Stránky jsem vytvářela na konci roku 2009. Stránky jsou určeny pro všechny, co rádi vaří. Doufám, že budu mít ještě čas stránky dále rozšířit (nápadů mám hned několik:)) Momentálně běží pouze na cvičném serveru.
Mé stránky 
Osobní stránky

Popis: Stránky jsem vytvořila na podzim 2009, abych zde mohla ukázat své fotografie a výtvory.... Tak snad se Vám líbí:)
Balcarrick golf club  
Balcarrick golf club

Odkaz: balcarrickgolfclub.com
Popis: Spolupráce na stránkách pro irský golfový klub. Stránky byly vytvořeny v červnu 2009. Obsahem práce bylo vytvořit návrh a následně tento návrh realizovat. Součástí stránek je admnistrace pro editaci menu, obsahu, fotogalerie a uživatelských účtů.
Dermatologické centrum  
Dermatologické centrum

Popis: Spolupráce na strákách pro MUDr. Helenu Bartoškovou. Stránky byly vytvořeny na jaře roku 2009. Obsahem práce bylo vytvořit návrh a následně tento návrh realizovat. Součástí stránek je i administrace na změnu obsahu. Stránky byly na začátku roku 2012 zrušeny.
Evropský den parků  
Evropský den parků

Odkaz: edp.upol.cz
Popis: Stránky jsem vytvářela v květnu 2009. Obsahem práce bylo vytvořit stránky pro prezentaci připravované akce Evropského dne parků.
Olomoucký komunál  
Olomoucký komunál

Odkaz: www.olomouckykomunal.upol.cz
Popis: Stránky jsem vytvářela na začátku roku 2009. Obsahem práce bylo vytvořit stránky pro prezentaci probíhajícího projektu Katedry ekologie a životního prostředí. Stránky obsahují také kompletní administraci obsahu, menu a fotogalerie.
Starý návrh 
Návrh na moje stránky

Popis: Můj úplně první návrh na osobní stránky. Nakonec jsem se rozhodla tento návrh nerealizovat.